Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat bialski. Radni z PiS pytają kolegów z PSL o oklaski dla Leszka Jażdżewskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2019 r. o 18:50 Powrót do artykułu
„Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców” – napisał na Facebooku lider zespołu Bayer Full i członek PSL Sławomir Świerzyński,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są " motyle". Liczą się jedynie stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to są członkowie PSL i mówią żeby nie mieszać się do polityki żarty sobie robią z ludzi zresztą jak cały peezel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lękajcie się, zastanówcie się o czym mówił pan Jażdżewski
 Jazdzewski ogłosił koniec polskiego Kościoła i wyznaczył większości Polaków rolę świń, a wszystko to ma doprowadzić do likwidacji, dzisiaj, katolickiej Polski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A peezel temu przyklaskuje !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz vel Toruń na prezydenta Polski !!nasz wybawca !! :-D wszyscy z Pisu zrobimy sobie doktoraty przynajmniej szybko :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Peezel robi to w Siedlcach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja klaskałem dla Jażdżewskiego. Bardzo dobra przemowa. Kościół to instytucja zakłamana i skorumpowana. Tak samo jak PIS. To zwykli złodzieje, którzy dla zmyłki mają patriotyzm na mordach. ale to fałsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomkowicz zapraszam do obejrzenia dzisiaj (11.05) o godz. 14.30 : ***s://***youtube.com/watch?v=PlxQJDL6VOA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarubas z PSL w wyborach prezydenckich zdobył 1,6 proc. głosów. SIŁA PANIE :)
 SUKCES TO JEST 27 DO 1, brawo pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowiec Sawicki wspominał może coś o frajerach?
 miał rację nie to co 500 na krowę o stuwa na świnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Andrzej Kosiniak-Kamysz, ojciec Władysława, obecnego szefa Stronnictwa, od 1968 r. działał we wspierającym partię komunistyczną PZPR - ZSL. Kosiniak-Kamysz senior nie był byle kim w PRL - trafił do rządu Mieczysława Rakowskiego... gdy Władysław zostawał ministrem pracy, był to szósty raz, gdy ktoś z klanu Kosiniaków-Kamyszów wchodził w skład rządu." - niezalezna
 ZAZDROŚĆ  a ty ciulu nawet na ciecia się nie nadajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców” – napisał na Facebooku lider zespołu Bayer Full i członek PSL Sławomir Świerzyński,
  To ten co zrobił dziecko szesnastolatce? To do PiS pasuje jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowiec Sawicki wspominał może coś o frajerach?
  Hodowcy trzody głosujący na PiS to naprawdę frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Koniczyna TĘCZOWA? Syn komunistycznego wiceministra rządzi ZSL ??? CZYLI WIADOMO DLACZEGO KLASKAŁ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  „Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców” – napisał na Facebooku lider zespołu Bayer Full i były działacz PSL Sławomir Świerzyński,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO HETMAN w PE w sprawie podwójnej jakości towarów glosował przeciwko polskim interesom? Tal chroni lubeslk i polski rynek od zalewu śmieciowej żywności i innych towarów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat bialski nie moze i nie powinien glosowac na zaklamanych kamyszow przeciez czuc dziadostwem i frajerstwem.Czas pozegnac fanow elewatorow i proponuje zaglosowac na mojego przyjaciela z czasu kontraktu w Libii dr.Haydara meza bialszczanki tez Pani dr.W Libii cieszyli sie bardzo dobra opinia a slysze,ze w Bialej tez jest super.Nie mam pojecia dlaczego moj przyjaciel troche pobladzil politycznie ale widze,ze mozna przebaczyc przynaleznosc i pozwolic do bardziej intensywnej pracy i nie sadze,ze kiedykolwiek bedzie plul na kraj zony.Po wyborach znajde czas i odwiedze Panstwa Haydarow i wierze,ze wyborcy pozwola na obrone naszego kraju przed zakusami wichrzycieli i wrogow naszego kraju.Mr.Dr.salammaleykum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to jest panie Tomkowicz ze pani - protegowana wojewody pani Puacz zatrudnia żonę pana Drehera z PO tylko dlatego ...ze jej brat pracuje u tego pana...i to jest popis - mamona nie śmierdzi !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...